✅Щσйнσ!! ‘прσвāливāем! військà рф вихσдять: ėкстрėний нàкàз путінà – фрσнт зàвмėр, σстàтσчнσ кàпітуляція

Аналітик Володимир Омельченко поділився своїми думками щодо завершення війни і вказав, що удари по російським нафтопереробним заводам стають вирішальним етапом для українського фронту. Саме в цей момент Путін може прийняти рішення про вивід своїх військ з України та кінець війни.

Він зауважив, що після стабілізації лінії фронту енергетичний сектор стає головним полем бою в цьому конфлікті. Той, у кого буде збережено функціонування паливно-енергетичного комплексу найбільш тривалий час, отримає перемогу. У цьому контексті критичне значення мають системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби, ударні безпілотники, ракетні комплекси, введення санкцій на енергетичні ресурси, а також навички управління енергосистемою та її швидке відновлення.

Важливо наголосити і те, що обстріли та війна завершаться тільки в одному випадку — коли у Росії закінчиться нафта. Тому удари по нафтопереробним заводам з підсиленим акцентом на головні нафтоперекачувальні станції мають зростати щотижня. Ті, хто пропонує збільшення ескалації через це, відбирають у нас золотий ключ до перемоги, вважає аналітик.

В той же час, видання The Economist написало про те, що наступні 5 – 8 місяців можуть стати вирішальними у війні Росії проти України. Утім, якби Україні надали достатню кількість авіації та бодай 1500 далекобійних ракет ATACMS, то ЗСУ могли б стиснути лінію розмежування за кілька місяців.

Таку думку також висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник, зауваживши, що для цього знадобилося б приблизно 2 – 4 місяці. Питання лише у частості застосування цієї зброї.

«Дали б достатню кількість авіації, хоча б 1500 ракет ATACMS, то ми могли б стиснути лінію розмежування принаймні до старої за кілька місяців», – переконаний Черник.

Військовий експерт розказав, що під час війни у Перській затоці, яка тривала з серпня 1990-го року по лютий 1991-го року, за 37 днів американці застосували понад 600 цих далекобійних ракет. Так були дні, коли використовували від 20 до 100 ATACMS.

«Мені тяжко собі уявити, що ми за одну добу можемо застосувати 10 ракет ATACMS. І хоча б 10 днів так попрацювати», – сказав полковник запасу ЗСУ.

Петро Черник зазначив, що ці 10 днів могли б бути дуже критичними для російської логістики. Особливо, якщо на відстані до 300 кілометрів українська армія могла б вражати ворожу залізницю – російські ешелони та електротяги.

«На 90% в зону окупації довозиться саме залізницею. Картинка могла б кардинально змінитися», – наголосив військовий експерт.

Додамо і те, що під час спільного брифінгу із главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком в Києві радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван відповів на запитання надання далекобійних ракет ATACMS для України. Він підкреслив, що за можливості, США передасть ракети.

«Щодо ATACMS, на жаль, нема чим поділитися сьогодні. Коли так – ми це зробимо», – зазначив Салліван.

Щодо поразки Росії, радник президента США зазначив, що Росія вже програла у цій війні.

«Що вони хотіли? Стерти українську ідею з історії. Вона провалилася. Вона (Росія.) хотіла захопити столицю, яка встояла. Вона (Росія) не змогла знищити дух українського народу. Тому плани Путіна напочатку не були втілені і не будуть», – наголосив Салліван.

Щодо допомоги Україні, радник президента США підкреслив: «ми отримаємо двопартійну підтримку для допомоги Україні. Тому не треба говорити про план Б. Президент Байден працює над тим, щоб реалізувати його».

«Я вірю, що більшість демократів і республіканців у Конгресі уже в це вірять. Ви бачили це по голосуванню Сенаті. І якщо говорити про очікування в Палаті представників, то там теж є сильна більшість. Бо вони розуміють, що перемога України – не тільки ваша, але й задля безпеки США. Тому ми хочемо допомогти і вам, і собі», – зазначив він.

👉👉Підпишіться на наш 👉телеграм 👈, щоб першим дізнатися всі новини❗️❗️❗️

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *